ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

LIZZO

View this post on Instagram

A post shared by Dolce&Gabbana (@dolcegabbana)

‘Reel To Gerçek: Love, Lizzo’ aktifliğine katılan Lizzo, Dolce&Gabbana’dan bir tarz tercih etti.

KENDALL JENNER

View this post on Instagram

A post shared by RODARTE (@rodarte)

Los Angeles sokaklarında görüntülenen Kendall Jenner, Rodarte’nin Sonbahar-Kış 2022 koleksiyonundan bir elbise giydi.

ADELE

View this post on Instagram

A post shared by NINA RICCI (@ninaricci)

Las Vegas’ta sahneye çıkan Adele, Nina Ricci’den özel dikim bir elbise giydi.

NATALIE PORTMAN

View this post on Instagram

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman)

Möet&Chandon’un aktifliğine katılan Natalie Portman, Dior’dan bir elbise giydi.

ASHLEY PARK

View this post on Instagram

A post shared by Ashley Park (@ashleyparklady)

New York’taki ‘Emily in Paris’ prömiyerine katılan Ashley Park, Versace elbisesini Bulgari mücevherler ile tamamladı.

NAOMI ACKIE

View this post on Instagram

A post shared by Nicky Yates (@nicky_yates)

‘I Wanna Dance With Somebody’ sinemasının Londra prömiyerine katılan Naomi Ackie, Atelier Versace’den bir elbise giydi.

MAUDE APATOW

View this post on Instagram

A post shared by Maude Apatow (@maudeapatow)

‘Euphoria’ aktifliğine katılan Maude Apatow, Rodarte’nin İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonundan bir tarz tercih etti.

KYLIE JENNER

View this post on Instagram

A post shared by 1017 ALYX 9SM (@alyxstudio)

Los Angeles’ta görüntülenen Kylie Jenner, 1017 Alyx 9SM’den bir elbise giydi.

ASHLEY GRAHAM

View this post on Instagram

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Los Angeles’tan bir fotoğraf serisi paylaşan Ashley Graham, Patrick McDowell’dan küçük elbisesini Jimmy Choo sandalet ile tamamladı.

ELSA HOSK

View this post on Instagram

A post shared by elsa❤️ (@hoskelsa)

Kargo pantolon trendinin devam ettiğini vurgulayan Elsa Hosk, Helsa Studio gömleğini ve pantolonunu, Worn Vintage ceketi, Adidas sneaker, Saint Laurent güneş gözlüğü ve Louis Vuitton çanta ile tamamladı.

CHIARA FERRAGNI

View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Milano’dan bir fotoğraf serisi paylaşan Chiara Ferragni, Nue Studio blazer ve taytını, Philosophy broş, Saint Laurent sandalet ve Prada çanta ile tamamladı.

ALESSANDRA AMBROSIO

View this post on Instagram

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Kayak tatilinden bir fotoğraf serisi paylaşan Alessandra Ambrosio, Perfect Moment’tan bir tarz tercih etti.

GIGI HADID

View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Aspen’den bir fotoğraf serisi paylaşan Gigi Hadid, markası Guest in Residence’tan kazağını Magda Butrym palto ve çizme ile eşleştirdi.

ANNA KENDRICK

View this post on Instagram

A post shared by Anna Kendrick (@annakendrick47)

Yılbaşı ışıltısını getirmeye başlayan Anna Kendrick, Markarian elbisesini Gianvito Rossi ayakkabı ile tamamladı.

HAILEY BIEBER

View this post on Instagram

A post shared by Dani Michelle (@danixmichelle)

Bir basket maçında görüntülenen Hailey Bieber, Coperni’den bir tarz tercih etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*